JA Teline V - шаблон joomla Форекс

20 Dakikada tam şarz

Kişisel Teknoloji
Typography

Çinli akıllı telefon markası Oppo, bugün 125W hızlı şarj, 65W AirVOOC kablosuz hızlı şarj, ultra küçük taşınabilir 50W mini SuperVOOC şarj ve 110W mini hızlı şarj cihazlarını resmi olarak piyasaya sürdüğünü duyurdu.

125W hızlı şarj teknolojisi, ileri bir şifreleme algoritması, güçlü sıcaklık kontrol regülatörleri, verimlilik performansları ile akıllı telefon sektöründe bu alandaki yeni bir gelişmeye işaret ederken; 65W AirVOOC kablosuz hızlı şarj cihazı, kablolu şarjla karşılaştırıldığında kullanıcıların cihazlarını daha hızlı şarj etmesini sağlıyor.

İlk kez tanıtılan 50W mini SuperVOOC şarj cihazı ve 110W hızlı şarj cihazı ise Oppo'nun VOOC hızlı şarj teknolojisinin yenilikleri olarak öne çıkıyor.

OPPO'nun 125W hızlı şarj teknolojisi, 4000 mAh bataryayı 5 dakikada yüzde 41'e kadar, 20 dakikada ise tamamen şarj edebilen en hızlı doğrudan şarj teknolojisini kullanıyor. Aynı zamanda önceki SuperVOOC ve VOOC hızlı şarj protokolleriyle uyumlu olan cihaz, 65W PD ve 125W PPS dahil olmak üzere genel protokolleri de destekliyor.

Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.